LOGO

loga eu

Niepubliczne Terapeutyczne Przedszkole Świętego Józefa - ofertę swoją kieruje do rodziców i ich dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w wieku od 2,5 roku do 9 lat.

Placówka obejmować będzie pomocą terapeutyczno-edukacyjną dzieci m.in. z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz dzieci z diagnozą sprzężonej niepełnosprawności, zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń rozwojowych, które utrudniają lub
uniemożliwiają uczęszczanie do przedszkola ogólnodostępnego.

Przedszkole zapewnia:

• zajęcia ze specjalistami:
    • oligofrenopedagogiem
    • logopedą
    • fizjoterapeutą
    • psychologiem
    • instruktorem dogoterapii wraz z psem
    • instruktorem hipoterapii wraz z koniem
  • dowóz dzieci do przedszkola
  • wykwalifikowaną kadrę nauczycielską
  • miłą i profesjonalną atmosferę
  • nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne (m.in. sale poznawania świata)